Главная 7 Предложения 7 Как выбрать ламинат?

Как выбрать ламинат?

Що таке ламінат?

Ламінат – якісне підлогове покриття на основі деревоволокнистих плит високого рівня щільності, верхнім шаром якого є захисно-декоративна зносостійка плівка. У нашому Интернет-магазин Профили ви можете придбати високоякісні товари по гарним цінам. Він являє собою імітацію паркету, яка набагато доступніше більшості покупців ніж дорогий оригінальний паркет з кращих порід дерева. В нашому інтернет-магазині www.vsiprofili.com.ua/ru/profili-dlya-pola/ ви можете придбати все необхідне для створення гарного, привабливого та міцного підлогового покриття.

Якщо ви маєте обмежений бюджет, але все ж хочете створити ідеальний інтер’єр, то вам слід звернути увагу на цю доступну альтернативу. Також у нас ви можете знайти дуже привабливі та доступні плинтусы, різноманіття яких порадує очі.

Як правильно вибирати практичний ламінат?

Нині існує декілька характерних ознак, на які слід звернути особливу увагу при виборі цього матеріалу. Ось основні з них:
1. Характер приміщення. Підбирати його слід від покладених на нього значних навантажень. Він буває для житлової площі і для офісних кабінетів, отже він так і називається: побутовий та комерційний ламінат. Також у нас можна придбати якісні пороги по доступним цінам.
2. Влагостійкість. Вибираючи цей товар слід звертати прискіпливу увагу на його характеристики, особливо вологостійкість. Вироби високого класу (32, 33 і навіть 23) цілком можуть без наслідків витримати зіткнення з рідиною навіть протягом декількох годин.

3. Товщина. При виборі також варто звертати увагу на його товщину. Вона може мати 6, 7, 8, 10, і 12 міліметрів. Чим більше – тим краще та вище його ударна міцність, а також звукопоглинання.
4. Співвідношення товщини і площі. Якщо вона недостатня для величезної площі, то при натисканні на неї виникає яскравий звук. Правильно подібраний високоякісний матеріал скрипіти ні в якому разі не буде.
5. Клас формальдегіду. Одним дуже важливим параметром, на який слід звернути ретельну увагу вибираючи ламінат – це клас використовуваного формальдегіду. Він повинен бути вказаний на упаковці. У незначних кількостях він також міститься і в натуральній деревині, але кількість цієї речовини не має перевищувати допустимі норми.
6. Гарантійний термін експлуатації. При виборі аналогу паркету має велике значення і його гарантійний строк експлуатації. Середній має приблизно від до 5 років, хоча деякі сумлінні виробники дають велику 10-річну гарантію.

О admin